Skip to product information
1 of 3

Winter

Këpucë Winter #

Këpucë Winter #

Regular price Lek 6,000.00 ALL
Regular price Lek 6,000.00 ALL Sale price Lek 6,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këpucë Winter vijnë me një model vërtet të veçant. Me qafë të lartë dhe lidhëse përpara. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details