Skip to product information
1 of 3

JANES

Komplet Janes

Komplet Janes

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Komplet Janes vjen me një model vërtet të veçant. Set-2. Fund deri te gjuri, desing me vija dhe Crop. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details