Skip to product information
1 of 4

OURU

Komplet OURU

Komplet OURU

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material
Color
Komplet OURU vjen me një model vërtet të veçant. Set-2. Pantallona të shkurta, kanatiere me lidhëse dhe pala në kraharor. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details