Skip to product information
1 of 5

Emma&Ashley

Komplet Sportiv Emma&Ashley #

Komplet Sportiv Emma&Ashley #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet Sportiv Emma&Ashley vjen me një model vërtet të veçant. Pantallona të gjata dhe xhaketë me zinxhirë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details