Skip to product information
1 of 3

Emma&Ashley

Komplet Sportiv Emma&Ashley #

Komplet Sportiv Emma&Ashley #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 6,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet Sportiv Emma&Ashley vjen me një model vërtet të veçant. Pantallona të gjata dhe me llatik në bel dhe fund. Bluzë me kapuç dhe llastik në mëngë dhe bel dhe në fund stil këmishe. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details