Skip to product information
1 of 4

Chinos Holala

Komplet Sportiv Holala #

Komplet Sportiv Holala #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 6,000.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet Sportiv Holala vjen me një model vërtet të veçant. Pantallona të gjata dhe me llatik në bel dhe fund. Bluzë me kapuç dhe dekorë anësore. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details