Skip to product information
1 of 4

Emma&Ashley

Komplet Veror Emma&Ashley

Komplet Veror Emma&Ashley

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet Veror Emma&Ashley vjen me një model vërtet të veçant. Pantallona të shkurta dhe me pala fund. Bluzë me pala në fund dhe te mëngët. Desing i stampuar (vajzë me çantë). Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details