Skip to product information
1 of 5

SOBE

Komplet Veror SOBE

Komplet Veror SOBE

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet Veror SOBE vjen me një model vërtet të veçant. Set-2. Pantallona të gjata, Crop me lidhje në pjesën e qafës dhe të belit. Desing të veçantë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details