Skip to product information
1 of 4

ICY

Komplet White ICY

Komplet White ICY

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Komplet White ICY vjen me një model vërtet të veçant. Një ngjyrëshe (i Zi), pantallona të shkurta dhe këmishë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details