Skip to product information
1 of 3

H&M

Pantallona H&M

Pantallona H&M

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona H&M vijnë me një model vërtet të veçant. Me riga dhe të hpaura ne fund të këmbëve. Material llastik dhe qepje përpara për të dhënë rrudha. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details