Skip to product information
1 of 3

Funky Buddha

Leggins Funky Buddha #

Leggins Funky Buddha #

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,490.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Leggins Funky Buddha vijnë me një model vërtet të veçant. Të zeza me lule dhe elastike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details