Skip to product information
1 of 3

JANES

Bluzë Jane's

Bluzë Jane's

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluzë Jane's vjen me një model vërtet të veçant. E gjerë dhe ekstravagante. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details