Skip to product information
1 of 5

SOBE

Bluzë SOBE #

Bluzë SOBE #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë SOBE vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të derdhura dhe figura gjeometrike tepër të bukur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details