Skip to product information
1 of 2

JANES

Fustan Janes

Fustan Janes

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Fustan Janes vjen me një model vërtet të veçant. Shumëngjyrësh me lidhje në bel dhe shpatulla te lira. I mrekullueshëm për përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details