Skip to product information
1 of 3

NAKD

Xhaketë NAKD #

Xhaketë NAKD #

Regular price Lek 5,990.00 ALL
Regular price Lek 5,990.00 ALL Sale price Lek 5,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë NAKD  vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata, jakë me palosje dhe ngjyrë rozë në metal. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details