Skip to product information
1 of 3

H&M

Minifund H&M

Minifund H&M

Regular price Lek 1,490.00 ALL
Regular price Lek 1,490.00 ALL Sale price Lek 1,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material
Color
Minifund H&M vjen me një model vërtet të veçant. I ngushtë dhe me bel të ulët. Me desing me kuadratë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details