Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Minifund Sinsay

Minifund Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Minifund Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. I shkurtër me prerje trapez dhe copë elastike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details