Skip to product information
1 of 1

Sinsay

Minifund Sinsay

Minifund Sinsay

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Minifund Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Me një desing me lule, breze elastik dhe me një të çarë të vogel. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details