Skip to product information
1 of 3

NAKD

Minifund NAKD

Minifund NAKD

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Minifund NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Buzë asimetrike dhe zinxhire të padukshem anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details