Skip to product information
1 of 7

Zara

Minifund ZARA

Minifund ZARA

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Minifund ZARA vjen me një model vërtet të veçant. I ngushtë dhe me bel të ulët. Me thekë në të gjitha anët. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details