Skip to product information
1 of 3

AJC

Pantallona AJC #

Pantallona AJC #

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona AJC vjen me një model vërtet të veçant. Me bel të lartë, mbyllje me zinxhirë dhe xhep të fshehur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details