Skip to product information
1 of 3

AJC

Pantallona AJC #

Pantallona AJC #

Regular price Lek 5,000.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 5,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona AJC vijnë me një model vërtet të veçant. Klasike, xhepa anësore dhe xhepa me kopsë në pjesën e mbrapme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details