Skip to product information
1 of 2

Aniston

Pantallona Aniston #

Pantallona Aniston #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona elegante Marlene nga Aniston në ngjyrë kafe në pamjen të bukur kamoshi të kombinueshme në mënyrë të përkryer në jetën e përditshme dhe në kohën tuaj të lirë. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details