Skip to product information
1 of 6

Aniston

Pantallona Cheer

Pantallona Cheer

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona te shkurta Cheer me nje prerje klasike dhe material pambuku. Ne perditshmerine tuaj do te ishte nje veshje e duhur ne kohet e ngrohta.
View full details