Skip to product information
1 of 2

Aniston

Pantallona Aniston

Pantallona Aniston

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Aniston vijnë me një model vërtet të veçant. Të lehta, me xhepa anash dhe desing me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details