Skip to product information
1 of 4

Aniston

Pantallona Aniston

Pantallona Aniston

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Aniston vijnë me një model vërtet të veçant. Desing leopardi ku tonaliteti ndyrhson nga sipër kafe e hapur dhe deri në fund në kafe e errët. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details