Skip to product information
1 of 5

Antonela's Flavours

Pantallona Antonela's Flavours

Pantallona Antonela's Flavours

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Antonela's Flavours vijnë me një model vërtet të veçant. Një ngjyrëshe, të lirshme dhe të gjera. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details