Skip to product information
1 of 4

Artic

Pantallona Artic #

Pantallona Artic #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Artic vjinë me një model vërtet të veçant. Pa mbyllje me zinxhir dhe te drejta. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details