Skip to product information
1 of 5

Chinos Holala

Pantallona Chinos Holala #

Pantallona Chinos Holala #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Chinos Holala vjinë me një model vërtet të veçant. Me vija, bel të lartë dhe dy xhepa anash. Pa zinxhirë dhe një rrip modelues përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details