Skip to product information
1 of 9

Delmao

Pantallona Delmao

Pantallona Delmao

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Delmao janë sinonim i stil-it dhe komoditetit të lartë. Këto pantallona Delmao ofrojnë një përputhje të përsosur dhe ndihmojnë në te ndenjuren rehat edhe gjatë ditës më të zgjuar. Dizajni i tyre është i modern dhe i thjeshtë, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në punë ose për aventurat tuaja të fundjavës. Pantallona Delmao janë të dizajnuar për të siguruar stil dhe liri të lëvizjes, duke u bërë ato një zgjedhje e preferuar për të qëndruar në modë ndërsa jeni në lëvizje. Përveç kësaj, materialet e përdorura janë cilësore, duke ofruar qëndrueshmëri dhe lehtësi në mirëmbajtje. Me një gamë të gjerë të ngjyrave dhe modelesh, pantallona Delmao mund të përshtaten lehtësisht me garderobën tuaj dhe të jenë një pjesë e pashmangshme e stil-it tuaj të përditshëm. Në pantallona Delmao, do të ndiheni të sigurt dhe të shkëlqyeshëm, gati për çdo sfidë që ju sjell jeta. Pantallona Delmao .


View full details