Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Pantallona Sinsay #

Pantallona Sinsay #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Sinsay vijnë me një model vërtet elegant e të veçant. Me bel të gjatë, mbyllje zinxhir dhe grep. Xhepa të verbër. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details