Skip to product information
1 of 3

Funky Buddha

Pantallona Funky Buddha #

Pantallona Funky Buddha #

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Funky Buddha vijnë me një model vërtet të veçant. Me gjatësi treçerekshe dhe me bel të gjatë. Te hapura në pjesën e fundit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details