Skip to product information
1 of 4

Heine

Pantallona Heine

Pantallona Heine

Regular price Lek 5,000.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 5,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Heine vijnë me një model vërtet të veçant. Elegante dhe me fije ngjyrë rozë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details