Skip to product information
1 of 5

Daysie

Pantallona Hose Daysie

Pantallona Hose Daysie

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Hose Daysie vijnë me një model vërtet të veçant. Të ngushta dhe lëkurë optike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details