Skip to product information
1 of 2

JCL

Pantallona JCL #

Pantallona JCL #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona JCL vjen me një model vërtet të veçant. Elegante me gjatësi deri ne fund te kembeve dhe me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details