Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Pantallona satin Sinsay

Pantallona satin Sinsay

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Satin Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Me bel të lartë, brez elastik dhe me lidhëse dekorative. Dy xhepa anësore dhe me desing gjeometrik. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details