Skip to product information
1 of 7

Laura Scott

Pantallona Laura Scott

Pantallona Laura Scott

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Laura Scott janë një kombinim i përkryer midis stilin dhe komoditetit për veshjet e përditshme dhe edhe për rastet më të rëndësishme. Këto pantallona Laura Scott janë bërë me kujdes dhe përdorin materiale cilësore, duke siguruar një ndjesi të butë dhe një pamje të rafinuar. Dizajni i pantallona Laura Scott është i kohës dhe i përshtatshëm për një gamë të gjerë rastesh. Pavarësisht nëse po kërkoni një veshje të zyres ose një stili më të rahatshëm për një fundjavë, pantallona Laura Scott janë zgjedhja e duhur. Me një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, të gjithë mund të gjejnë atë që i përshtatet më mirë preferencave të tyre. Një ndër veçoritë më të rëndësishme të këtyre pantallona Laura Scott është se ato janë të përshtatshme për të gjitha format e trupit dhe ofrojnë një përshtatje të shkëlqyer. Pantallona Laura Scott janë një investim i mirë për garderobën tuaj, duke ju siguruar një pamje të sofistikuar dhe të stilizuar në çdo moment.


 

View full details