Skip to product information
1 of 7

NAKD

Pantallona NAKD #

Pantallona NAKD #

Regular price Lek 3,990.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 3,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona NAKD vijnë me një model vërtet të veçant. Me bel të lartë, te gjata dhe dy xhepa të anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details