Skip to product information
1 of 3

NottiS

Pantallona NottiS #

Pantallona NottiS #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona NottiS vijnë me një model vërtet të veçant. Bel të lartë dhe rrip. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details