Olalook

Pantallona Olalook

Pantallona Olalook

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Olalook vijnë me një model vërtet të veçant. Te gjata deri ne fund te kembeve dhe me lidhese ne mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details