Skip to product information
1 of 2

Sheego

Pantallona Sheego

Pantallona Sheego

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Sheego vijnë me një model vërtet të veçant. Të gjata dhe të përshtatshme në ç'do trupi. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details