Skip to product information
1 of 4

Chinos Holala

Pantallona Skinny Holala #

Pantallona Skinny Holala #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Skinny Holala vjinë me një model vërtet të veçant. Bel të lartë, dy xhepa anash dhe pa zinxhirë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details