Skip to product information
1 of 4

Fame

Pantallona sportive Fame

Pantallona sportive Fame

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona sportive Fame vijnë me një model vërtet të veçant. Të veshura me pushë nga brënde. Me llastik në bel dhe në mbyllje të kaviles dhe dy xhapa anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details