Skip to product information
1 of 1

Mister Lady

Pantallona të shkurta Mister Lady

Pantallona të shkurta Mister Lady

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Mister Lady vijnë me një model vërtet të veçant. Tuta të shkurtra pambuku, me desing me kuadrate. Me rrip modelues dhe me tre kopsa perpara dekoruese. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details