Bench

Pantallona të shkurta Bench

Pantallona të shkurta Bench

Regular price Lek 2,590.00 ALL
Regular price Lek 2,590.00 ALL Sale price Lek 2,590.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona të shkurta Bench vijnë me një model vërtet të veçant. Të shkurtra dhe me ngjyra vërtet të bukura. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details