Skip to product information
1 of 4

Best Connections

Pantallona të shkurta Best Connection

Pantallona të shkurta Best Connection

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona të shkurta Best Connection vijnë me një model vërtet të veçant. Bel me llastik dhe të gjera në pjesën e poshtme. Një përzierje ngjyrash vërtet verore. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details