Skip to product information
1 of 3

Lonca

Pantallona të shkurta Lonca

Pantallona të shkurta Lonca

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona të shkurta Lonca vijnë me një model vërtet të veçant. Bel të lartë dhe material lëkure. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details