Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Jeans të shkurta Pimkie DENIM

Jeans të shkurta Pimkie DENIM

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 1,500.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Jeans të shkurta Pimkie DENIM vijnë me një model vërtet të veçant. Të shkurtra jeans, me përthyerje posht dhe bel të gjatë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details