Skip to product information
1 of 1

Trendyol

Pantallona të shkurta Trendyol

Pantallona të shkurta Trendyol

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,900.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona të shkurta Trendyol vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe me dy xhepa anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details