Skip to product information
1 of 6

Vero Moda

Pantallona te shkurta Vero Moda

Pantallona te shkurta Vero Moda

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona te shkurta Vero Moda vijnë me një model vërtet të veçant. Me lidhje përpara dhe dy xhepa të anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details